Greetings

 

Here I share my own thoughts and reflections primarily on LEARNING and INTERNATIONAL EDUCATION. The blog contend is normally availiable here both in English and also Turkish. 

Please feel free to share your thoughts on what you read and see here.  All your constructive feedback and opinions are valuable. Thank you once again.

With my kind regards.

IMG_6575 (1)
Öncelikle ÖGRENME  ve ULUSLARARASI EĞİTİM başlıklı paylasımlarımı,  buradan sizlere sunuyorum. En azından şimdilik, bu platformun içerigini elimden geldiğince çift dilde, İngilizce ve Türkçe tutmayı planlıyorum.

Lütfen bu blogda okuduklarınız ve gördüklerinizle ilgili  görüş ve düşüncelerinizi paylasin. Yapıcı geri bildirim ve düşüncelerinizin hepsi benim için büyük önem taşıyor.                                              

 Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.  

13 thoughts on “Greetings”

 1. Başlangıç yapılmış olması önemlidir. Devamı gelecek demektir.
  Elinize sağlık, bizlere düşen olursa elimizden geleni yapmaya hazırız.

  Soylu Ailesi

  1. Cok tesekkurler. Nice guzel baslangiclar olsun..Ogrencilerimin velisi, velilerimizin sesi oldunuz. Sizinle beraber genclerimizin gelecekleri icin, yillar icinde birlikte yer aldigimiz her çalışmadan onur ve mutluluk duydum.

 2. Sevgili Sencer.
  Egitim, felsefe ve bilim “koordinat sisteminde” yer alacagini tahmin ettigim, bu henüz cok genç Web-sitesini, göze alma cesareti gösterdigi zorlu ugras nedeniyle yürekten kutluyor, web üzerinde up-uzun, basarili ve piriltili bir yayin hayati diliyorum.

  Cengiz Akis

 3. Zorluklarla ugrasmayi seviyorum. Senin gibi, guclu karakterli durusu, disiplini, akademik ciddiyeti olan, hep saygı duyup sevdigim bir ODTU’luden aldigim basari dilekleri tasiyan mesaj bana guc katiyor. Istanbul’dan Viyana’ya sevgiler..

 4. Sencer Hocam merhaba, siteyi gezerken eşsiz paylaşımlarınızı hatırladım ve bu şekilde daha çok kişiye ulaşabileceği düşüncesi beni daha çok mutlu etti. Bol şans ve başarılar diliyorum…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.